oficiální webová stránka Atomyk Piktures, nezávislá filmová společnost

Skocit na obsah
Co znamená zkratka AP?   Anální Průzkum
-
Rekama na sex

Sex. Činnost vedoucí k množení (potomstva, majetku, problémů a také přenašečů neblahých chorob). Záliba tak osvědčená a zaběhlá, že ani na mysl nepřijde, že by kdy mohla počít skomírati. Však každý kelímek zmrzliny má někde dno…i na kratochvíli spodiny došlo a začíná být z denního programu vytlačována spinningem, joggingem, chattingem a stříháním pudlů. Považovali jsme proto za čest a neodkladnou povinnost zájem o tento hluboký obor lidské rozvernosti oživit pomocí krátkého, avšak o to údernějšího spotu. Proto – milujte se a množte se!

Příběh:

Apel na mladou generaci zkaženou bludy rozsévající komerční propagandou vychvalující pochybné přednosti nekvalitních mléčných výrobků. Jediným důležitým a podpory hodným konáním v období populační imploze je totiž kopulace…snižme proto my všichni dočasně své nároky na potenciálního partnera a vydejme se cestou udržení rodu! Poznámka – dveře AP seníku jsou nově příchozím otevřeny 24 hodin denně od května do máje!

Jak se natáčelo:

Natáčení probíhalo za přísně profesionálních podmínek, proto byly jakékoli styky nad rámec kontaktu herec-kameraman (za kamerou) nepřípustné. Za tím účelem byli aktéři již na castingu vybráni tak, aby měli všichni navzájem odlišnou sexuální orientaci…želbohu bylo téma spotu natolik žhavé, že se po pouhých několika dnech natáčení i přes veškerá předchozí opatření schylovalo k sodomii, a proto muselo být natáčení předčasně ukončeno a zbývající záběry dotočeny v ateliéru s využitím zvířecích protagonistů.


    Základní info

  • hrane
  • Žánr díla: Reklama Videoklip Experiment
  • Délka: 2 minuty
  • Kdy vzniklo: 2005
  • Kde vzniklo: České Budějovice
  • Stav: Dokončeno