oficiální webová stránka Atomyk Piktures, nezávislá filmová společnost

Skocit na obsah
Co znamená zkratka AP?   á propos
-
DANova PRDEL 3: Nože

Série „DANova PRDEL“ je paralelou k seriálu JACKASS televize MTV. Podobně jako jeho hrdinové i my se snažíme zničit svá těla, rušit noční a denní klid a páchat výtržnosti bez dopadení slizkou rukou zákona za účelem pobavení sebe i ostatních. Uznáváme, že naše výkony zatím nejsou tak extrémní jako kousky Johnyho Knoxvilla a spol., ale postupně se zlepšujeme – třetí díl by se dal označit podtitulem „first blood“. Scénáře dalších dílů obsahují už poměrně vypečené situace, takže se máte na co těšit …

Příběh:

Stejně jako ostatní díly této divoké série je i třetí pokračování DANovi PRDELE exkurzí do světa extrémních výkonů, vrcholného napětí a okamžiků prosáklým adrenalinem. Tentokrát máte možnost zhlédnout vysoce napínavou soutěž v bodání nožem mezi prsty na rukou. Ve filmu nechybí krev, ačkoliv nebyli použity žádné trikové záběry (nebo možná právě proto).

Jak se natáčelo:

Natáčelo se v prvních minutách roku 2005 ve Všeteči. S rekvizitami jsme se příliš nemazali a výsledný vzhled některých herců tomu odpovídá. (viz psychopatický ninja s utěrkou na hlavě v podání Dominika (AP)). Všichni protagonisté se postupně zranili – dva nožem, jeden kladivem a kůži mezi prsty Groopheecka dokonce prošel jako břitva ostrý vrták. Členové AP jsou ale zvyklí pro dobrý záběr krvácet a naslouchat praskotu kostí (zvláště ti šikovnější z nás … ), a tak se o nic mimořádného ani nejedná, chystaná pokračování budou totiž ještě nespoutanější.


    Základní info

  • hrane
  • Žánr díla: Komedie Experiment
  • Délka: 7 minut 
  • Kdy vzniklo: 2004
  • Kde vzniklo: Natáčelo se ve Všeteči
  • Stav: Dokončeno